JAK ZWRÓCIĆ PRODUKT

Jeżeli zamówiony produkt nie spełni oczekiwań, prawo zezwala na jego zwrot poprzez odstąpienie od umowy.

Jak to zrobić? Nie jest to trudne.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, postanowiliśmy wydłużyć ustawowy 14 dniowy termin odstąpienia od umowy do 30 dni.

Aby odstąpić od umowy należy poinformować sklep o swojej decyzji. W tym celu prosimy wypełnić dostępny poniżej formularz oświadczenia i wysyłać go e-mailem, faksem lub odesłać wraz ze zwracanym produktem. Aby zachować termin odstąpienia od umowy, wystarczy wysłać oświadczenie przed upływem 30 dni, licząc od dnia odebrania produktu. Wówczas w czasie nieprzekraczającym 14 dni sklep dokona zwrotu płatności, w tym kosztów dostawy produktu w pierwszą stronę (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu wysyłki innego niż najtańszy dostępny w sklepie).

Zwrotu płatności dokonamy zgodnie z Państwa dyspozycją zawartą w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy a w razie jej braku, w taki sam sposób w jaki zapłacono za zamówienie.
Produkt prosimy zwrócić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od momentu poinformowania sklepu o odstąpieniu od umowy. Towar podlegający zwrotowi winien być kompletny oraz posiadać wszystkie metki i zabezpieczenia. Nie powinien nosić śladów użytkowania ani zapachów obcych. Odstępujący od umowy może korzystać z produktu tylko tak, jak robiłby to w sklepie stacjonarnym. Do zgłoszenia prosimy dołączyć dowód zakupu oraz wypełnione oświadczenie o odstąpieniu od umowy.
Po więcej informacji kliknij tutaj.

Produkt należy odesłać na koszt własny niepodlegający zwrotowi, na adres:

F.D.H. KOLIMPEX s.c.
Pola Karolińskie 4
02 - 401 Warszawa

Wymiana produktu za pośrednictwem sklepu internetowego polega na zwróceniu produktu (odstąpieniu od umowy) i ponownym złożeniu nowego zamówienia.

OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY

wersja do wypełnienia                           wersja do wydruku

       png          png