JAK ZWRÓCIĆ PRODUKT

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, postanowiliśmy wydłużyć ustawowy 14 dniowy termin na odstąpienie od umowy do 30 dni. Jeżeli zamówiony produkt nie spełni oczekiwań, prawo zezwala na jego zwrot poprzez odstąpienie od umowy.

Jak to zrobić?

Najprościej będzie wypełnić dostępny poniżej formularz oświadczenia o odstąpieniu od umowy i wysyłać go e-mailem lub odesłać wraz ze zwracanym produktem. Aby zachować termin odstąpienia od umowy, wystarczy wysłać oświadczenie przed upływem 30 dni, licząc od dnia odebrania produktu. Wówczas w czasie nieprzekraczającym 14 dni sklep dokona zwrotu płatności, w tym kosztów dostawy produktu w pierwszą stronę (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu wysyłki innego niż najtańszy dostępny w sklepie).

Zwrotu płatności dokonamy zgodnie z Państwa dyspozycją zawartą w oświadczeniu lub w razie jej braku, w taki sam sposób w jaki opłacono zamówienie. Produkt prosimy zwrócić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od momentu poinformowania sklepu o odstąpieniu od umowy. Towar podlegający zwrotowi winien być kompletny oraz posiadać wszystkie metki i zabezpieczenia. Nie powinien nosić śladów użytkowania ani zapachów obcych. Odstępujący od umowy może korzystać z produktu tylko tak, jak robiłby to w sklepie stacjonarnym. Do zgłoszenia prosimy dołączyć dowód zakupu oraz wypełnione oświadczenie o odstąpieniu od umowy.
Po więcej informacji kliknij tutaj.

Produkt należy odesłać na koszt własny niepodlegający zwrotowi na poniższy adres:

F.D.H. KOLIMPEX s.c.
Pola Karolińskie 4
02 - 401 Warszawa

Wymiany rozmiaru lub koloru w ramach tego samego modelu można dokonać bezpłatnie po uprzednim kontakcie ze sklepem na adres biuro@perso.pl lub za pośrednictwem zakładki kontakt.

OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY

wersja do wypełnienia                           wersja do wydruku

       png          png