JAK ZWRÓCIĆ PRODUKT

Jeżeli zamówiony produkt nie spełni oczekiwań, prawo zezwala na jego zwrot poprzez odstąpienie od umowy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, postanowiliśmy wydłużyć ustawowy 14-dniowy termin odstąpienia od umowy do 30 dniJak to zrobić? Nie jest to trudne.

Aby odstąpić od umowy należy poinformować sklep o swojej decyzji. W tym celu prosimy wypełnić dostępny poniżej formularz oświadczenia i wysyłać go e-mailem, faksem lub odesłać wraz ze zwracanym produktem. Aby zachować termin odstąpienia od umowy, wystarczy wysłać oświadczenie przed upływem 30 dni, licząc od dnia odebrania produktu. Wówczas w czasie nieprzekraczającym 14 dni sklep dokona zwrotu płatności, w tym kosztów dostawy produktu w pierwszą stronę (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu wysyłki innego niż najtańszy dostępny w sklepie).

Zwrotu płatności dokonamy zgodnie z Państwa dyspozycją zawartą w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy a w razie jej braku, w taki sam sposób w jaki zapłacono za zamówienie.
Produkt prosimy zwrócić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od momentu poinformowania sklepu o odstąpieniu od umowy. Towar podlegający zwrotowi winien być kompletny oraz posiadać wszystkie metki i zabezpieczenia. Nie powinien nosić śladów użytkowania ani zapachów obcych. Odstępujący od umowy może korzystać z produktu tylko tak, jak robiłby to w sklepie stacjonarnym. Do zgłoszenia prosimy dołączyć dowód zakupu oraz wypełnione oświadczenie o odstąpieniu od umowy.
Po więcej informacji kliknij tutaj.

Produkt należy odesłać na koszt własny niepodlegający zwrotowi, na adres:

F.D.H. KOLIMPEX s.c.
Pola Karolińskie 4
02 - 401 Warszawa

Wymiana produktu za pośrednictwem sklepu internetowego polega na zwróceniu produktu (odstąpieniu od umowy) i ponownym złożeniu nowego zamówienia.

OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY

wersja do wypełnienia                           wersja do wydruku

       png          png