TABELA KOSZTÓW DOSTAWY

Zamówienia z potwierdzoną płatnością złożone do godziny 12:00 realizowane są jeszcze tego samego dnia. Zamówienia złożone po godzinie 12:00 wysyłamy dnia następnego pod warunkiem potwierdzenia płatności. W indywidualnych przypadkach czas dostawy może się wydłużyć - o takiej sytuacji informujemy każdorazowo.

wartość zakupów do 99 zł

wartość zakupów powyżej 99 zł

InPost Paczkomaty 24/7

9,00 zł

bezpłatna wysyłka

InPost Paczkomaty 24/7
płatność przy odbiorze

9,00 zł

bezpłatna wysyłka

InPost Kurier

12,00 zł

bezpłatna wysyłka

InPost Kurier
płatność przy odbiorze

14,00 zł

bezpłatna wysyłka

DPD Kurier

11,00 zł

bezpłatna wysyłka

DPD Kurier
płatność przy odbiorze

13,00 zł

bezpłatna wysyłka

INPOST PACZKOMATY

Niewątpliwą zaletą jest szybkość i wygoda działania tej formy dostawy. 98% przesyłek trafia do odbiorców już następnego dnia. Paczkomaty zlokalizowane są w sąsiedztwie osiedl oraz sklepów i czynne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - dzięki temu możemy odbierać paczki w dowolnym czasie. Masz 48 godzin na odbiór paczki od momentu umieszczenia jej w skrytce. Po tym czasie przesyłka zostanie zwrócona do nadawcy. W przypadku zamówienia o dużym gabarycie zastrzegamy prawo do realizacji dostawy kurierem.

PRZESYŁKA KURIERSKA

Zdecydowanie najszybszy sposób dostarczenia zamówienia. Zwykle kurier pojawia się na drugi dzień od momentu nadania przesyłki. W przypadku nie zastania adresata ponowi próbę dostarczenia paczki kolejnego dnia oraz skontaktuje się telefonicznie. Jeśli ta próba również się nie uda paczka trafi do punktu ParcelShop firmy kurierskiej DPD Polska gdzie będzie można odebrać ją przez kolejne 9 dni. Istnieje również możliwość pozostawienia przesyłki u sąsiada, za zgodą jego oraz adresata.

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

Zwykle najwygodniejszy sposób dostarczenia przesyłki dla osób lubiących płacić gotówką przy odbiorze lub nie mogących dokonać płatności elektronicznej. Usługa realizowana jest za pośrednictwem firm kurierskich InPost oraz DPD Polska i to właśnie do rąk kuriera przekazujemy należność. W przypadku paczkomatów należy podczas składania zamówienia wybrać odpowiedni paczkomat, który udostępnia "płatność kartą w paczkomacie". Można to sprawdzić klikając jego szczegóły.