TABELA KOSZTÓW DOSTAWY

Zamówienia z potwierdzoną płatnością złożone do godziny 12:00 realizowane są jeszcze tego samego dnia roboczego. Złożone po tej godzinie wysyłamy dnia następnego pod warunkiem potwierdzenia płatności. W indywidualnych przypadkach czas dostawy może się wydłużyć - o takiej sytuacji informujemy każdorazowo.

POCZTA POLSKA

KURIER

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

wartość zakupów poniżej 149 zł

13,00 zł

12,90 zł

17,90 zł

wartość zakupów powyżej 149 zł

bezpłatna wysyłka

2,90 zł

7,90 zł

wartość zakupów powyżej 299 zł

bezpłatna wysyłka

bezpłatna wysyłka

bezpłatna wysyłka

PRZESYŁKA POCZTOWA

Niewątpliwą zaletą jest możliwość pozostawienia awizo w przypadku nie zastania adresata. Czas dostawy trwa zwykle od 2 do 5dni roboczych. Usługa realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej jako paczka pocztowa ekonomiczna.

PRZESYŁKA KURIERSKA

Zdecydowanie najszybszy sposób dostarczenia zamówienia. Zwykle kurier pojawia się na drugi dzień od momentu nadania przesyłki. W przypadku nie zastania adresata ponowi próbę dostarczenia paczki kolejnego dnia oraz skontaktuje się telefonicznie. Jeśli ta próba również się nie uda paczka trafi do punktu ParcelShop firmy kurierskiej DPD Polska gdzie będzie można odebrać ją przez kolejne 9 dni. Istnieje również możliwość pozostawienia przesyłki u sąsiada, za zgodą jego oraz adresata.

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

Zwykle najwygodniejszy sposób dostarczenia przesyłki dla osób lubiących płacić gotówką przy odbiorze lub nie mogących dokonać płatności elektronicznej. Usługa realizowana jest tylko za pośrednictwem firmy kurierskiej i to właśnie do rąk kuriera przekazujemy należność.