PŁATNOŚĆ ELEKTRONICZNA

p24Zdecydowanie najszybsza forma dokonywania płatności. Najszybciej księgowane są płatności kartą kredytową oraz szybki przelew elektroniczny. Trwa to zazwyczaj kilka minut. Usługa realizowana jest on-line za pośrednictwem serwisu Przelewy24. Podczas finalizacji zamówienia Klient zostanie przekierowany do strony serwisu, gdzie dokona wyboru jednej z wielu metod płatności.

PRZELEW NA KONTO SKLEPU

Zdecydowanie polecany osobom, które nie chcą korzystać z systemu przelewów elektronicznych i wolą dokonać wpłaty np. na poczcie lub u pośrednika. Po wybraniu tej opcji wyślemy automatyczną wiadomość na adres e-mail podany w formularzu zawierający wszystkie informacje niezbędne do dokonania przelewu. Przelewu należy dokonać na konto firmy Kolimpex nr: 88 1090 1694 0000 0001 1615 2198 - Bank Santander. Na wpłatę czekamy do 5 dni. Po tym terminie zamówienie ulega anulowaniu.

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

Zdecydowanie polecana osobom, które wolą płacić gotówką przy odbiorze. Po wybraniu tej opcji, zapłaty należy dokonać bezpośrednio u przedstawiciela firmy kurierskiej InPost, DPD Polska lub w paczkoamcie, który udostępnia "płatność kartą w paczkomacie".