TWOJA PACZKA DOTRZE W DOBRYM STANIE

Aby zapewnić, że towary dotrą do odbiorcy w dobrym stanie w całej Grupie DPD, wdrożono standardy bezpieczeństwa, np. nowoczesne systemy alarmowe, urządzenia monitorujące, kontrolę na każdym etapie procesu transportowego.
Pracownicy i kurierzy z firm podwykonawczych są szkoleni, by zapewnić bezpieczne doręczenie paczek, które przewyższa dostępne na rynku standardy. Firma zapewnia niski poziom uszkodzeń i zaginięć.

PŁATNOŚCI ON-LINE SĄ BEZPIECZNE

Serwis Przelewy24 spełnia rygorystyczne standardy bezpieczeństwa. Traktowanie zagadnień bezpieczeństwa jako priorytet, stanowi o jego przewadze na rynku e-commerce. Transmisja danych odbywa się za pośrednictwem protokołu SSL, który zapewnia najwyższy standard uwierzytelniania tożsamości. W systemie Przelewy24 wykorzystywany jest certyfikat bezpieczeństwa SSL Thawte Technologies Inc. Certyfikaty Thawte są rozpoznawane jako godne zaufania przez wszystkie przeglądarki internetowe. Firma posiada również standard PCI/DSS dotyczący dwunastu najważniejszych kwestii od zarządzania bezpieczeństwem, po kodeksy postępowania, procedury, architekturę sieci, tworzenie oprogramowania i inne środki ostrożności.
Certyfikat gwarantuje spełnianie przez Przelewy24 standardu Payment Card Industry (PCI) Data Security Standard (DSS) opracowanego wspólnie przez VISA i MasterCard. Standardy te zostały także wprowadzone w życie przez American Express, Discover Card i JCB.